Press "Enter" to skip to content

Znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytanie- kto dzwonił?

admin 0

Dręczą Cię numery pochodzące od abonenta, którego nawet nie znasz? To w takim razie bardzo dobrze, że znalazłeś się właśnie na tej stronie internetowej. Bowiem tutaj zostaną rozwiane wszystkie Twoje wątpliwości związane z obcymi i nieznanymi numerami telefonów. Serwis, na który się właśnie zdecydowałeś jest wyszukiwarką informacji o praktycznie wszystkich numerach telefonów, jakie wyświetlą się na ekranie Twojej komórki. Dzięki temu weryfikowanie pochodzenia nieznanych numerów telefonów jeszcze nigdy wcześniej nie było łatwiejsze. Zatem jeśli masz problem z nieznanymi numerami telefonów to nie zwlekaj już ani chwili dłużej. Skorzystaj z tej wyszukiwarki i sam sprawdź jak ona działa. Jeśli polubisz tę stronę i stwierdzisz, że warto na nią zaglądać to używaj jej częściej, kiedy tylko będziesz w takiej potrzebie. Poleć ją także Twoim znajomym, niech także dowiedzą się o tym świetnym rozwiązaniu.

Jak walczyć z oszustami wykorzystującymi SMS-y?

Jeśli często dostajemy wiadomości tekstowe premium i nie chce nam się ich już usuwać, sprawdzać nadawcy wiadomości w wyszukiwarkach lub po prostu mamy ich dość, możemy skorzystać z funkcji https://kierunkowy.net/ blokady wiadomości premium które oferuje każdy operator. Aby zablokować niechciane i drogie wiadomości, powinniśmy skontaktować się z biurem obsługi klienta naszej sieci i zgłosić żądanie blokady na usługi SMS o podwyższonej opłacie. Operator ma obowiązek zablokowania tej funkcji a więc nie będziemy otrzymywać wiadomości premium a także nie będziemy mogli wysłać takiego SMS-a. Blokada jest bezpłatna co gwarantuje nam ustawa o prawie telekomunikacyjnym.

W jaki inny sposób można poradzić sobie z obcymi numerami telefonów?

Jest na to kilka sposobów. Ten, z którego pewnie dotychczas korzystałeś polegał na całkowitym ignorowaniu połączeń i wiadomości, jeśli nie znałeś osoby, od której one pochodziły. Jednak teraz nadszedł czas internetowych wyszukiwarek obcych numerów. To one pozwalają ci bez odbierania i bez oddzwaniania na dany numer dowiedzieć się tego, do kogo on należy oraz tego czy jest on niebezpieczny, czy wręcz przeciwnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *